عاقل ایران تروریست تروریستی لاریجانی تروریست ها

عاقل: ایران تروریست تروریستی لاریجانی تروریست ها علی لاریجانی مجلس شورای اسلامی اخبار سیاست خارجی

گت بلاگز اخبار حوادث شرور مسلح ایرانشهر دستگیر شد

فرمانده انتظامی شهرستان ایرانشهر از دستگیری قاتل فراری و شرور مسلح که با استفاده از سلاح گرم اقدام به ایجاد رعب و وحشت و قدرت نمایی در بین شهروندان می کرد در عم

شرور مسلح ایرانشهر دستگیر شد

عبارات مهم : اعتراف

فرمانده انتظامی شهرستان ایرانشهر از دستگیری قاتل فراری و شرور مسلح که با استفاده از سلاح گرم اقدام به ایجاد رعب و وحشت و قدرت نمایی در بین شهروندان می کرد در عملیات ضربتی پلیس خبر داد.

به گزارش میزان، سرهنگ دوستعلی جلیلیان گفت: در پی دریافت شکایات مردمی مبنی بر انجام کارها شرورانه به وسیله فردی در سطح شهرستان ایرانشهر که با استفاده از سلاح گرم و سرد اقدام به ایجاد رعب و وحشت، قدرت نمایی و دزدی های مسلحانه می کرد، بلافاصله شناسایی و دستگیری این شرور مسلح در دستور کار کاراگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: کاراگاهان پلیس آگاهی با اشراف اطلاعاتی موفق به شناسایی متهم شده است و در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه موفق به دستگیری این شرور به همراه همدستش شدند و در بازرسی بدنی از متهم یک قبضه کلت، 2 تیغه خشاب و 35 فشنگ جنگی کشف کردند.

شرور مسلح ایرانشهر دستگیر شد

جلیلیان با اشاره به اعتراف این شرور مسلح به قتل یکی از شهروندان، گفت: متهم در بازجویی های اولیه به قتل یکی از شهروندان ایرانشهری که در تیرماه سال 1393بوقوع پیوسته بود اعتراف و انگیزه خود را پرسشها شخصی عنوان کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان ایرانشهر در آخر ضمن بیان اینکه متهم ضمن اعتراف به قتل دارای سوابق کیفری گوناگون همچون دزدی های مسلحانه، انتقال اشرار به کشور پاکستان، تهیه سلاح های سبک و نیمه سنگین و …می باشد، خاطرنشان کرد: شهروندان عزیز می توانند در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک و واکنش‌ها مجرمانه با مرکز فوریت های پلیسی110 تماس و این موارد را به پلیس اطلاع رسانی کنند.

فرمانده انتظامی شهرستان ایرانشهر از دستگیری قاتل فراری و شرور مسلح که با استفاده از سلاح گرم اقدام به ایجاد رعب و وحشت و قدرت نمایی در بین شهروندان می کرد در عم

گفتنی هست؛ این شرور بعد از تشکیل پرونده مقدماتی جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد.

واژه های کلیدی: اعتراف | دستگیری | شناسایی | پلیس آگاهی | فرمانده انتظامی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs