عاقل ایران تروریست تروریستی لاریجانی تروریست ها

عاقل: ایران تروریست تروریستی لاریجانی تروریست ها علی لاریجانی مجلس شورای اسلامی اخبار سیاست خارجی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری «کلاه‌قرمزی»، نوروز ۹۷ به تلویزیون می‌آید؟

خــــــــبر پـــــخش (احتمالی) مجموعه «کلاه قرمزی»، دیروز روی خروجی تعدادی از خبرگزاری های رسمی قرار گرفت. خبری که هر چند بوی مصالحه بین سازندگان این سریال محبو

«کلاه‌قرمزی»، نوروز ۹۷ به تلویزیون می‌آید؟

«کلاه قرمزی»، نوروز ۹۷ به تلویزیون می آید؟

عبارات مهم : توافق

خــــــــبر پـــــخش (احتمالی) مجموعه «کلاه قرمزی»، دیروز روی خروجی تعدادی از خبرگزاری های رسمی قرار گرفت. خبری که هر چند بوی مصالحه بین سازندگان این سریال محبوب و مدیران صداوسیما را می داد ولی همچنان در هاله ای از ابهام قرار دارد.

«کلاه‌قرمزی»، نوروز ۹۷ به تلویزیون می‌آید؟

آنچه ماجرا را پیچیده می کند، خبر پخش مجموعه «کلاه قرمزی» در نوروز ۹۶ بود که تا آخرین روزهای سال ۱۳۹۵ هم قطعی به نظر می رسید و حتی شبکه دو سیما به طور رسمی خبر از گنجاندن این مجموعه در کنداکتور شبکه در ایام عید داده بود، با این حال به فاصله ۴۸ ساعت مانده تا روز موعود، خبر عدم توافق بین سازندگان و مدیران تلویزیون پخش «کلاه قرمزی ۹۶» را منتفی کرد. حالا و با توجه به آن سابقه و آن رخدادها، نه می توان به خبر پخش «کلاه قرمزی» امید بست و نه می توان آن را به طور قطع رد کرد. از یک طرف بخش عمده این مجموعه آماده پخش است و یک سال نیز به انتظار نمایش مانده است و از طرف دیگر سابقه اختلاف مابین دو طرف ماجرای پخش را در میانه گمانه زنی ها و تردیدها قرار می دهد.

خبر ناگهانی احتمال پخش «کلاه قرمزی» در نوروز ۹۷ هر چند روی خروجی چند خبرگزاری معتبر قرار گرفت، ولی منبعی جهت خبر ذکر نشده بود. در نتیجه همگان ترجیح دادند که در مورد پخش «کلاه قرمزی» جانب احتیاط را در نظر بگیرند و از «احتمال» پخش «کلاه قرمزی» سخن بگویند. ولی در این میانه بود که «ایسکانیوز» به پستی از حمید جبلی اشاره کرد، پستی که این هنرمند در صفحه شخصی اش در اینستاگرام منتشر کرده بود و توافق مابین سازندگان و مدیران را رد کرده بود. هر چند این پست هم از قید «هنوز» استفاده کرده و نوشته بود: «درباره پخش «کلاه قرمزی» هنوز با صداوسیما توافقی صورت نگرفته است» ولی همین پست تایید می کرد که اولا مذاکرات مابین دو طرف در جریان است و ثانیا امیدی به توافق در آینده هست. همین دو سال پیش و در وقت پخش موفقیت آمیز «کلاه قرمزی ۹۴» بود که مجله همشهری جوان از این مجموعه و شخصیت هایش به عنوان موفق ترین و پول سازترین محصولات فرهنگی بعد از انقلاب نام برد.

شخصیت هایی که تاکنون در چندین فصل از مجموعه تلویزیونی و سه فیلم سینمایی حضور داشته اند و همواره موفق بوده اند؛ چه در سینما و چه در تلویزیون. محبوبیت «کلاه قرمزی» در بین تماشاگران تلویزیون، به خاص در ایام عید بر کسی پوشیده نیست، بعد بی تردید شبکه دو می تواند از آن به عنوان برگ برنده اش در تعطیلات نوروز استفاده کند. از طرف دیگر، سازندگان این مجموعه هم به نمایش مجموعه بی میل نیستند.

خــــــــبر پـــــخش (احتمالی) مجموعه «کلاه قرمزی»، دیروز روی خروجی تعدادی از خبرگزاری های رسمی قرار گرفت. خبری که هر چند بوی مصالحه بین سازندگان این سریال محبو

در طول سال گذشته و بعد از منتفی شدن پخش سریال از تلویزیون بود که خبری دال بر احتمال توزیع «کلاه قرمزی» در شبکه ویدیویی منتشر شد، خبری که بعدتر با اعلام تلویزیون منتفی شد. در واقع به نظر می رسد که جدا از پرسشها مالی که یکی از اختلافات مهم دو طرف محسوب می شود، پرسشها دیگری هم در میان هست؛ مسائلی که پیش تر در مورد تعداد دیگری از عروسک ها و پخش ارزش در تلویزیون رخ داد. با این حال، دو طرف ترجیح می دهند که در سکوت خبری اقدام کنند.

نه سازندگان مجموعه «کلاه قرمزی» تمایلی به صحبت با رسانه ها دارند (در مجموع تعداد گفت وگوهای مجموعه «کلاه قرمزی» با رسانه ها بسیار انگشت شمار هست، چنانچه حمید جبلی و ایرج طهماسب فقط یک بار راجع به «کلاه قرمزی» با خبرآنلاین صحبت کردند) و نه مدیران تلویزیون تمایلی به صحبت در این مورد دارند (تمام گفته های مدیران سیما صرفا پاسخ به ابهامات و شایعات بوده). بعد با این شرایط، گویا قرار است ماجرای «کلاه قرمزی» همچنان در میانه دوراهه ای بماند.

دوراهه ای که با وجود میل به احتمالی دو طرف جهت توافق به بن بست منتهی می شود. در حالی که عده ای تلویزیون را مقصر عدم حصول توافق می دانند و بعضی دیگر سازندگان مجموعه را، به نظر می رسد که فعلا همه راه ها آنچنان نامشخص است که نمی توان به صراحت در مورد «کلاه قرمزی» و سرنوشتش نظر داد. بعد باز باید به سه هفته نهایی سال امید بست و مذاکرات پشت درهای بسته.

«کلاه‌قرمزی»، نوروز ۹۷ به تلویزیون می‌آید؟

روزنامه وقایع اتفاقیه

واژه های کلیدی: توافق | نوروز | مجموعه | تلویزیون | تلویزیون | کلاه قرمزی | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs