عاقل ایران تروریست تروریستی لاریجانی تروریست ها

عاقل: ایران تروریست تروریستی لاریجانی تروریست ها علی لاریجانی مجلس شورای اسلامی اخبار سیاست خارجی

اصلاح طلبان هنگامی که با اعتدالگرایان ائتلاف کردند،خودشان را از انزوا نجات دادند / محمدهاشمی

محمدهاشمی در مصاحبه با روزنامه شرق به عنوان ائتلاف اصلاح طلبان و اعتدالگرایان پرداخته است. محمدهاشمی:اصلاح طلبان هنگامی که با اعتدالگرایان ائتلاف..

ادامه مطلب

بهبود سلامت قلب موجب کم کردن ریسک زوال عقل می شود

محققان دریافتند شیوه های اصلاح سلامت قلب-عروق موجب کم کردن ریسک زوال عقل در افراد در معرض ریسک بیماری آلزایمر می شود.  بهبود سلامت قلب م..

ادامه مطلب

نمی‌توان مطالبات مردم را سرکوب کرد/ جامعه جوان نوگرایی را به کشور تحمیل می‌کند ، جهانگیری

معاون اول مدیر جمهور با تأکید بر تأخیر مجلس در پیگیری به لایحه مربوط به شرکت ملی جوانان گفت:‌ اگر تشکیل این شرکت به هر علت تصویب نشد یا با تأخیر مواجه شد، رئ..

ادامه مطلب

6 کشته در تصادف بزرگراه قم ـ اراک

متأسفانه براثر برخورد یک دستگاه سواری با کامیون در محور قم ـ اراک 6 نفر از هموطنان جان خود را از دست دادند.  6 کشته در تصادف بزرگراه قم ـ ار..

ادامه مطلب

کلوپ در اتحاد تسلیم شد ، منچستر سیتی با ۵ گل لیورپول را در هم کوبید

تیم فوتبال منچستر سیتی در حساس ترین بازی هفته چهارم رقابتهای لیگ برتر انگلیس برابر لیورپول به بردی پرگل دست پیدا کرد. منچستر سیتی با ۵ گل ل..

ادامه مطلب

نام گرفت ، زیباترین کشور جهان&quot، اسکاتلند &quot

در نظر بازدیدکنندگان Rough Guide (راهنمای گردشگری) اسکاتلند زیباترین کشور دنیا نام گرفت و کشور کانادا دوم، انگلستان هفتم و ولز دهم شد. اسکا..

ادامه مطلب

چشم‌انتظار امیدی‌های مجلس و شورای شهر , استمرار اصلاحات

۱۵سال از زمانی که دولت، مجلس و شورای شهر در اختیار اصلاح طلبان بود می‎گذرد و حالا دوباره هر سه در اختیار آنهاست؛ ولی با تفاوت های بسیار. ..

ادامه مطلب

شرور مسلح ایرانشهر دستگیر شد

فرمانده انتظامی شهرستان ایرانشهر از دستگیری قاتل فراری و شرور مسلح که با استفاده از سلاح گرم اقدام به ایجاد رعب و وحشت و قدرت نمایی در بین شهروندان می ک..

ادامه مطلب